Aktuality

Home » Aktuality
1  2  
Čištění a regenrace filtrů pevných částic, DPF a FAP filtrů
09.11.2017 Čištění a regenrace filtrů pevných částic, DPF a FAP filtrů
Nově nabízíme čištění a regenrace filtrů pevných částic, DPF a FAP filtrů. Toto čištění spočívá v napojení speciálního přístroje na motor, kdy se za chodu motoru, bez rozebírání a složité nebo nebezpečné mechanické operace, aplikuje speciální chemická látka, která přeměňuje saze ve filtru pevných částic na plynné skupenství. Po servisu, který trvá cca 3 hodiny je DPF filtr opět funkční a zbaven úsad. Tato plynná cesta je absolutně bezpečná a vysoce efektivní. I zcela zanesený DPF filtr sazemi je po servisu průchozí a emisní měření ověří jeho znovuobnovenou účinnost.
více
EET
29.03.2017 EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
více
!!POZOR - ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY!!
26.05.2016 !!POZOR - ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY!!
Od 1.6.2016 došlo ke změně otevírací doby autobazaru o víkendech. Nyní bude autobazar fungovat o sobotách a nedělích od 9:00 do 12:30, ale pouze po předchozí a závazné telefonické domluvě!! Pokud autobazar navštívíte o víkendu bez předchozí domluvy, bude autobazar zavřen!!
více
NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST
07.03.2016 NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST
Sháníte práci? Nyní nabízíme tři volná pracovní místa v naší firmě!
více
POZOR!! POZOR!! - ZMĚNA ZÁKONA!!
21.10.2014 POZOR!! POZOR!! - ZMĚNA ZÁKONA!!
Od 1.1.2015 se musí ihned po prodeji vozidlo přepsat na nového majitele!! Tímto vás žádáme, aby jste návštěvu našeho autobazaru časově přizpůsobili otevírací době Evidenční kontroly STK a Registru vozidel Ostrava. Dále se ptejte na celkové náklady spojené s koupí vozu!!
více
PRONÁJEM 9-TI MÍSTNÉHO VOZU!!
01.09.2014 PRONÁJEM 9-TI MÍSTNÉHO VOZU!!
AUTOVIVA myslí na vše a proto Vám nabízí k pronájmu 9-ti místné vozy (8+1), s klimatizací, k cestě na Vaši dovolenou, výlet, svatbu nebo oslavu!!
více
Prohlídka vozu v autobazaru!!
02.01.2014 Prohlídka vozu v autobazaru!!
Máte zájem o vůz z naší nabídky a chtěli byste se na něj přijet podívat?
více
Záruka až 3 roky!!
02.01.2014 Záruka až 3 roky!!
Na naše vozidla plná záruka až 3 roky! (Nejen na skryté vady)
více
Prověření vozidel pro VŠECHNY a ZDARMA!!
02.01.2014 Prověření vozidel pro VŠECHNY a ZDARMA!!
Chcete si koupit vůz a potřebujete jej před koupí prověřit? Přijeďte k nám a my to zařídíme! Stačí jen znát VIN a ostatní nechat na nás!?
více
CEBIA certifikát!!
02.01.2014 CEBIA certifikát!!
K našim vozidlům poskytujeme certifikát společnosti CEBIA, který dokládá kontrolu VIN + roku výroby, servisní historii, stav tachometru, kontrolu odcizení, kontrolu financování a nově doloží také případné exekuce. Za zvýhodněnou cenu poskytneme tuto službu i na Vaše stávající vozidlo.
více
FOLIE - pro účelnost i jedinečnost...
02.01.2014 FOLIE - pro účelnost i jedinečnost...
Ke každému vozu koupenému u nás, Vám zařídíme polep folií s velkou životností.
více
NÁHRADNÍ VOZIDLO!!
02.01.2014 NÁHRADNÍ VOZIDLO!!
V případě servisu Vašeho vozu u nás, máte možnost zapůjčení náhradního vozidla. A v případě pojistné události, máte u nás náhradní vozidlo zdarma!
více
1  2  
Scroll