Aktuality

Home » Aktuality
ZNOVUOTEVŘENÍ PROVOZOVNY!!
21.10.2020 ZNOVUOTEVŘENÍ PROVOZOVNY!!
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás informovat, že od 10. KVĚTNA 2021 je náš autobazar opět plně otevřen.
více
PLNĚNÍ, ČIŠTĚNÍ A SERVIS KLIMATIZACÍ!
08.06.2018 PLNĚNÍ, ČIŠTĚNÍ A SERVIS KLIMATIZACÍ!
Provádíme plnění, čištění a servis klimatizací!! Nově jsme také do nabídky našich služeb přidali čištění klimatizací ozónem, za použití ozónového generátoru!! Jde o nejlepší způsob jak se zbavit zápachu a bakterií z vaší klimatizace!! Cena za vyčištění klimatizace ozónem je od 350,--Kč bez DPH!!
více
Čištění a regenrace filtrů pevných částic, DPF a FAP filtrů
09.11.2017 Čištění a regenrace filtrů pevných částic, DPF a FAP filtrů
Nově nabízíme čištění a regenrace filtrů pevných částic, DPF a FAP filtrů. Toto čištění spočívá v napojení speciálního přístroje na motor, kdy se za chodu motoru, bez rozebírání a složité nebo nebezpečné mechanické operace, aplikuje speciální chemická látka, která přeměňuje saze ve filtru pevných částic na plynné skupenství. Po servisu, který trvá cca 3 hodiny je DPF filtr opět funkční a zbaven úsad. Tato plynná cesta je absolutně bezpečná a vysoce efektivní. I zcela zanesený DPF filtr sazemi je po servisu průchozí a emisní měření ověří jeho znovuobnovenou účinnost.
více
EET
29.03.2017 EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
více
!!POZOR - ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY!!
26.05.2016 !!POZOR - ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY!!
Od 1.6.2016 došlo ke změně otevírací doby autobazaru o víkendech. Nyní bude autobazar fungovat o sobotách a nedělích od 9:00 do 12:30, ale pouze po předchozí a závazné telefonické domluvě!! Pokud autobazar navštívíte o víkendu bez předchozí domluvy, bude autobazar zavřen!!
více
NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST
07.03.2016 NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST
Sháníte práci? Nyní nabízíme tři volná pracovní místa v naší firmě!
více
POZOR!! POZOR!! - ZMĚNA ZÁKONA!!
21.10.2014 POZOR!! POZOR!! - ZMĚNA ZÁKONA!!
Od 1.1.2015 se musí ihned po prodeji vozidlo přepsat na nového majitele!! Tímto vás žádáme, aby jste návštěvu našeho autobazaru časově přizpůsobili otevírací době Evidenční kontroly STK a Registru vozidel Ostrava. Dále se ptejte na celkové náklady spojené s koupí vozu!!
více
9 MÍST OSTRAVA - PRONÁJEM / PŮJČOVNA 9-TI A 8-MI MÍSTNÉHO VOZU V OSTRAVĚ
01.09.2014 9 MÍST OSTRAVA - PRONÁJEM / PŮJČOVNA 9-TI A 8-MI MÍSTNÉHO VOZU V OSTRAVĚ
AUTOVIVA myslí na vše a proto Vám nabízí k pronájmu 9-ti a 8-mi místné vozy, s klimatizací, k cestě na Vaši dovolenou, výlet, svatbu nebo oslavu!! Dále nabízíme k pronájmu a zapůjčení střešní box a nosič na kola na tažné zařízení!!
více
Prohlídka vozu v autobazaru!!
02.01.2014 Prohlídka vozu v autobazaru!!
Máte zájem o vůz z naší nabídky a chtěli byste se na něj přijet podívat?
více
Prověření vozidel pro VŠECHNY a ZDARMA!!
02.01.2014 Prověření vozidel pro VŠECHNY a ZDARMA!!
Chcete si koupit vůz a potřebujete jej před koupí prověřit? Přijeďte k nám a my to zařídíme! Stačí jen znát VIN a ostatní nechat na nás!?
více
FOLIE - pro účelnost i jedinečnost...
02.01.2014 FOLIE - pro účelnost i jedinečnost...
Ke každému vozu koupenému u nás, Vám zařídíme polep folií s velkou životností.
více
NÁHRADNÍ VOZIDLO!!
02.01.2014 NÁHRADNÍ VOZIDLO!!
V případě servisu Vašeho vozu u nás, máte možnost zapůjčení náhradního vozidla. A v případě pojistné události, máte u nás náhradní vozidlo zdarma!
více
Scroll